Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są
za pośrednictwem Dotpay.pl.

- Karty płatnicze

Płatności przy użyciu karty to bardzo popularny, łatwy i wygodny sposób zapłaty. Pozwala akceptować płatności kartą wydaną w Polsce, jak również za granicą. Dodatkowe zabezpieczenia gwarantują bezpieczeństwo takich transakcji. W Dotpay akceptowane są płatności następującymi kartami:


- Przelewy transferowe i e-przelewy

Usługa polega na pełnej integracji procesu płatności w sklepie internetowym z systemem bankowym. Podczas finalizowania zakupu wszystkie dane przelewu są wypełniane automatycznie, a ich edycja jest zablokowana. Dzięki temu kupujący nie musi ręcznie wprowadzać kwoty ani numeru zamówienia, numeru rachunku, nazwy sklepu i innych danych niezbędnych do poprawnego wykonania wpłaty, a pomyłka jest niemożliwa.
W Dotpay można dokonać transakcji następującymi przelewami transferowymi:

e-przelewy

Zalety płatności przelewem transferowym:

  • szybkość - przelew realizowany jest natychmiast w godzinach księgowania banku;

  • oszczędność - przelewy transferowe to bezprowizyjny dla klienta kanał płatności;

  • pewność - transakcje są w pełni zabezpieczone.

Nie wszystkie banki udostępniają jednak takie rozwiązanie. Dzięki autorskim rozwiązaniom opracowanym przez Dotpay, również posiadacze kont:

e-przelewy +

oraz płacący przekazem/przelewem bankowym z dowolnego banku mogą szybko i bezpiecznie realizować przelewy bankowe on-line za zakupy internetowe w sklepie.

- Płatności gotówkowe

Dla  klientów, którzy nie ufają nowoczesnym formom płatności, wolą korzystać z gotówki, jak również preferują bardziej anonimowe formy dokonywania wpłaty, są dostępne odpowiednie sposoby płatności. Za towary i usługi zamówione w sieci Internet płatności gotówkowych można dokonać w stacjonarnych, naziemnych punktach. Można wybrać jeden z tysięcy punktów sieci:

- Płatności mobilne

mPay - płać telefonem. Wykorzystuje jedynie aparat telefoniczny, natomiast płatność nie obciąża rachunku telefonicznego. Usługa działa z każdym telefonem komórkowym, funkcjonuje dzięki specjalnej aplikacji, lecz nie jest ona konieczna do jej prawidłowego funkcjonowania.

Sky Cash to uniwersalny system płatności za pomocą telefonu komórkowego. Działa w każdej sieci GSM. Aplikacja jest dostępna na platformach iOs, Android, BlackBerry, Symbian, Java oraz Windows Mobile. Konto portmonetki SkyCash można wygodnie doładować za pomocą Dotpay. System jest niezależny od operatorów sieci telefonii.

- Płatności odroczone

FerBuy to prosty i bezpieczny system płatności online, działający na zasadzie „Kup teraz,zapłać później”. Dzięki FerBuy w Dotpay mogą Państwo dokonać płatności do 14 dni od złożenia zamówienia, lub rozłożyć całą kwotę na wygodne raty.

- Portmonetki elektroniczne

PayPal to kolejna forma płatności elektronicznych, dzięki której zakupy w Internecie zapewniają wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa.

paypal